Tērauda ražošanas jauda ir iegājusi būtisks periods

Tērauda ražošanas jauda ir iegājusi būtisks periods

Date:May 19, 2017

Attīstība un reformas Komisija, rūpniecības ministrija un komercija, sadarbībā ar citu ministriju Apvienotās sapulces dalībnieku vienībām, stiprināt koordināciju, pievērsiet uzmanību uzdevumu attīstības veicināšanai īstenošana Komisijai, CPC Centrālā Komiteja un novēršot pārprodukciju, lēmumu pieņemšanas kārtību, attīstību un reformu Komisijai, darīt labu darbu gada uzdevumu mērķi sadalīšanās un koncentrēties uz reģiona valsts Padomes darbu izpildi. Šobrīd, šogad ierosināto dzelzs un tērauda ogļu ražošanas jaudas samazināšana ir pilnībā ieviesta attiecīgajiem uzņēmumiem, aprīkojumu un kalnrūpniecības, jāstrādā, lai sasniegtu labs sākums.


Līdz šim šogad valsti no tērauda ražošanas jauda ir 31,7 miljonus tonnu 63,4 %; gada uzdevuma pabeigšanai kopā 68.97 miljoni tonnu no ogļu ražošanas jaudu 46 % gada uzdevuma pabeigšanai. Jāatzīmē, ka tērauda ražošanas jaudu datus neietver nelegālo "zeme tērauda" jaudas. Par "zeme no tērauda," reģionā ir būtībā pabeigta rūpīgas izmeklēšanas darbu, izmeklēšanā konstatēja, ka "tērauda sloksnes" ražošanas jaudas ir pārtraukta, tērauda tirgus pasūtījums ir uzlabojusies vēl vairāk. Šobrīd mēs nostiprināt uzraudzības un inspekcijas, lai nodrošinātu, ka 30. jūnijā pirms pilnīgu aizliegumu "tērauda zemi."


Saskaņā ar izvietošanu valsts Padome, šā gada dzelzs un tērauda nozarē, lai novērstu jaudas pārpalikumu un grūtības attīstības ministriju kopīgā sanāksme 12 pārbaudes grupas sastāvā janvārī devās uz 30 provincēs ( autonomajos reģionos un pašvaldībās) un izvēles 228 150 ogļu raktuvēs, dzelzs un tērauda uzņēmumiem Xinjiang ražošanas un būvniecības korpuss, īpašu pārbaužu veikšanai.


Meng Wei teica, ka no stāvokļa pārbaudes, 2016 valsti no 400 kubikmetru un zem domnas krāsns 39, aiz dzelzs ražošanas jaudu 6.77 miljoni tonnu, 30 tonnas, un tālāk pārveidotājs un elektriskā krāsns 71, aiz tērauda ražošana jaudu 10.96 miljoni tonnu. Slēgta aptuveni 300000 tonnu zem izmērs nelielu ogļu raktuves apmēram 1500, aiz 120 miljonu tonnu ogļu ražošanas jaudas. 2016 dzelzs un tērauda rūpniecībai likvidēt īpašo darbību atpakaļ ražošanas jaudas atrast atpakaļ tērauda ražošanas jaudu, ir jānojauc vai plombēts kā paredzēts; ir jāaizver, un termiņš no klases ogļu raktuvēs, ir ieviesta kā prasīts aizvērt.


Ņemot vērā Ķīnas tērauda "ražošanas jauda" ir ievadījis jaunu posmu vispārēju spiedienu pakāpeniski mazināt jaudas pārpalikuma, strukturālās pretrunas kļūst arvien izteiktāks. Zhou Jianqi ierosināts, ka nākotnē "jauda" politika var atšķaidīt "daudzums" rādītājus, izmantojot stingru vides aizsardzības, lai likvidētu neatbilstību ražošanas jaudu un neefektīvu ražošanas jaudu; atsauce uz starptautisko uzlabotas praksi, kopā ar pieredzējušiem uzņēmumiem Ķīnas emisijas tehnoloģiju līmeni, turpināt uzlabot dzelzs un tērauda uzņēmumu intensīva zonās un intensīva rūpniecības jomās, dzelzs un tērauda uzņēmumiem, galvenā piesārņojošo vielu izplūdes standartiem; stiprināt stimulus, lai mudinātu dzelzs un tērauda uzņēmumiem sasniegt tīrās emisijas.


   

    6359427050850900556823992.png

车间外景.JPG

par mums


Htongsteel ir parādījusies kā vienas pieturas risinājumu vadošais par visu jūsu tērauda cauruļu, tērauda plāksnes, tērauda stieni un tērauda cauruļu savienotājelementu prasībām. Mēs esam viens no lielākajiem eksportētājiem & izplatītājiem nerūsējošā tērauda caurules, nerūsējošā tērauda plāksnes & nerūsējošā tērauda josla Ķīnā. Mūsu produkti ir plaši izmanto daudzās jomās, gan mājās, gan ārvalstīs. Katrai nodaļai ir lieliska vadība un pilnībā automatizēta ražošanas, lai piedāvātu mūsu klientiem vislabāko kvalitātes produktus un pakalpojumus, kas aicinājuma.


Ja jums ir nodoms mūs saprast, tad to sauc drīz.
Tel: + 86 029 89306039

Fakss: 029-89306039


Pāri: "Tērauda stiepļu" tuvāk sašaurinātiem, lai Ķīnā un pasaulē

Nākamo: Nerūsējošā tērauda caurule un caurule