Tēraudu, lai radītu jaudas ir pabeigusi 63,4 % gada uzdevumu

Tēraudu, lai radītu jaudas ir pabeigusi 63,4 % gada uzdevumu

Date:May 12, 2017

10. maijs, Premier Li Keqiang vadīja valsts Padomes izpildvaras apspriedi, klausīties uz progresu ražošanas jaudas un galveno nozaru likvidēt atpakaļ ražošanas jaudu ziņojuma, veicināt ekonomikas pārstrukturēšana. Sanāksmē norādīja, ka, lai novērstu un izskaustu atpakaļ ražošanas jaudas pārpalikums ir piedāvājuma strukturālās reformas svarīgs uzdevums ir mainīt darbības veidu attīstību un veicinātu pārveides veco un jauno enerģijas prasības neizbēgama.


Kopš šī gada sākumā, dažādu reģionu un departamenti turpina maksāt tuvu uzmanību īstenošanas darbs, dzelzs un tērauda, akmeņogļu rūpniecībai, lai novērstu atpakaļ ražošanas jaudas un sasniegt pozitīvus rezultātus, valsts tērauda ražošanas jaudu 31,7 miljoni tonnu, 68.97 miljonu tonnu ogļu ražošanas jauda, attiecīgi 63,4 %, bet inspektori konstatēja arī posmā no piedāvājuma un pieprasījuma izmaiņas rezultātā gada uzdevumu novājināta spēju ražot jaudu, daži vietas, lai novērstu atpakaļ ražošanas jaudas VRG, darbinieku izvietojumu, parādu atsavināšanas, apvienošanās un reorganizācija ir daudz grūtāk, un tā tālāk.


CCTD Ķīnas ogļu tirgus Network novērotāja Chen Jie teica, ka izcelsmes akmeņogļu atbrīvošanu un valsts makro kontroles nozīmi, augšpus ogļu ražošanas jaudu var atlaist zīmīgākais īpaši galvenā ogļu izcelsmes, liels skaits ogļu ražošanas un atgūšanu, palielinātas pārdošanas un piegādes apjomu. Attiecīgās valsts departamenti aktīvi veicināt racionālu atgriešanos ogļu cenas vairumā jomu ogļu cenas būtiski samazinājās. Ar advent lietavu, hidroenerģijas izdošanu, hidroenerģijas piekrastes tirgū zemās cenas, kā rezultātā samazinās ogļu patēriņš siltuma ogļu cenas turpina samazināties, ogļu cenas paātrina atgriezties saprātīgu diapazonu.


"Uz tērauda" sanācija, tērauda apvienība atklāja, ka veicināšanai sloksnes, cik drīz vien iespējams, skaidri, 2 maijs 25, ar ražošanas jaudu, kas tika pieņemts apvienotajā sanāksmē, tiks nosūtīts deviņās darba grupās ap "", lai veiktu īpašu inspecti ons. Paredzams, ka jūlijā un augustā starpministriju Federācija arī veiks provinces un pilsētas kopējā pieņemšanu.


Zhuo ierakstītu informāciju dzelzs un tērauda analītiķis Cui Hong teica, "Zemes Steel" ir nemierīgajā tērauda rūpniecības daudzus gadus vecā problēma ir spēlē arvien vairāk un vairāk, no pērn valstī nosūta uzraudzības inspektoriem lauku skaits un iedarbību, un atbildīgā persona nodarbojas ar, un sasniegt izcilus rezultātus. Saskaņā ar esošo datu apkopojumu, provincēs un autonomajos apgabalos atminēti "zemes tērauds" uzņēmumu pavisam vairāk nekā 500, kas saistīti ar ražošanas jaudu 119 miljoni tonnu. Ar ātru izeju "tērauda zeme" jaudu, Ķīnas tērauda ražošanas nozare, lai panāktu rentabilitāti, ir veicina veselīgu un pareizu turpmāko attīstību tērauda nozares.


Ņemot vērā nākamajā solī darbā darba sanāksmes arī norādīja, ka viens vajadzētu izmantot vairāk orientēta uz tirgu nozīmē tiesiskuma, stabilu un efektīvu novēršanu un likvidēšanu atpakaļ ražošanas jaudas pārpalikums. Apņēmīgi pētīt un risināt nelegālās ražošanas un būvniecības un neatbilst vides aizsardzības, kvalitāti, drošību un citus standartus, Enterprise, slikta vieta, kur nopietni atbildību darbā. "Zeme tērauda" ražošanas jaudas pilnīgi aizliegt, noņemiet aprīkojumu, novērstu atjaunošanās agrīnās izmeklēšanas tiks atrasts ap noteikšanas robežu. Gada ogļu raktuvēm līdz novembra beigām uzdevumu spēja, lai aizvērtu visas integrācijas. Likvidētu, stop ēku, lēna celtniecību ogļu projektiem ar uzdevumu pēc iespējas ātrāk, lai notīrītu termiņā, atbildība, lai ļaudis. Otrkārt, mums vajadzētu darīt labu darbu, pārcelšanās darba ņēmējiem, kas novietots redzamā vietā. Treškārt, mums ir jāstiprina uzraudzību un pārraudzību, visas apdzīvotās vietās jāpaziņo savlaicīgi, lai attiecīgo informāciju ražošanas jaudu, uzlabotu ziņošanas sistēmu, lai novērstu atpakaļ ražošanas jaudas krāpšanas novēršanas un stingri zemas kvalitātes ogļu importa kontrole.


Pāri: Tērauda ražošanas jauda ir pabeigta vairāk nekā puse no gada

Nākamo: S31635 nerūsējošā tērauda plāksne