Šogad atbrīvots ogļu un dzelzs ražošanas jaudas programma

Šogad atbrīvots ogļu un dzelzs ražošanas jaudas programma

Date:May 26, 2017

Attīstības un reformu komisija, Rūpniecības ministrija un citas struktūrvienības nesen izdeva "par 2017. gada tērauda rūpniecību, lai atrisinātu lieko jaudu, lai rastu grūtības, izstrādājot darba uzskatus", skaidrs, ka 2017. gadā notiks aptuveni 50 miljoni tonnu no neapstrādātas tērauda ražošanas jaudas, izvadot ogļu ražošanas jaudu 150 miljonu tonnu vai vairāk.

Tēraudā līdz ražošanas jaudai, "atzinumu" prasībām, 2017. gada 30. jūnijā, "sauszemes tērauda" ražošanas jauda, ​​lai izstāšanos no likuma; stiprināt tērauda rūpniecības efektīvu piegādi, lai izvairītos no cenu pieauguma un krituma; 2013. gadā no neapstrādātas tērauda ražošanas jaudas ir aptuveni 50 miljoni tonnu; Apvienošana un reorganizācija, lai sasniegtu ievērojamu progresu; stingra personāla prakses procedūru ieviešana, daudzu atvērtā darba ņēmēji, lai pārceltu ceļu, un censties panākt, lai darba ņēmēji netiek atbrīvoti no darba, bezdarbnieki; saskaņā ar tirgustizēšanas principu, korporatīvā parāda pareiza likviditāte, likvidācijas politika; paātrināt pārveidošanu un uzlabošanu, kā arī veicināt turpmāku rūpnieciskā izkārtojuma optimizāciju.

Ogļu ražošanas jaudas ziņā prasība par "atzinumiem", uzstāj, ka ražošanas jaudas ir jāatliek, var atkāpties jau 2017. gadā no ogļu ražošanas jaudas, kas pārsniedz 150 miljonus tonnu, lai sasniegtu kopējo ogļu, reģionālo, šķirņu un pieprasījumu bāzes līdzsvaram. Daudzpartiju darbinieki, lai atvieglotu pārvietošanos, pienācīgu darba ņēmēju izvietošanu; saskaņā ar tirgustizēšanas un tiesiskuma principu, lai aktīvi veicinātu korporatīvo parādu un aktīvu atsavināšanu, un cenšas panākt būtisku progresu. Paātrināt apvienošanu un reorganizāciju, pārveidošanu un modernizāciju, lai vēl vairāk optimizētu rūpniecisko izkārtojumu.

7QUU_RT793JLT5]YG@5{`89.png

Pāri: Dzelzs un tērauda rūpniecības uzņēmumu apvienošanās un pārņemšanas paātrināta

Nākamo: Dzelzs un tērauda cenu otrajā pusē augstās un svārstīgās