Kādas ir 304 316 nerūsējošā tērauda cauruļu zemāk kvalificētu priekšnesumu izrādes?

Kādas ir 304 316 nerūsējošā tērauda cauruļu zemāk kvalificētu priekšnesumu izrādes?

Date:Dec 17, 2018

304 316 Bezšuvju nerūsējošā tērauda cauruļu process nosaka tās ierobežojumus, parasti 304 (L) 316 (L) bezšuvju nerūsējošā tērauda cauruļu precizitāte ir zema, sienas biezums ir nevienmērīgs, SS304 316 caurulē ir zems spilgtums, augstas fiksētās skalas izmaksas un kaņepju punktu izskats, melnie plankumi nav viegli noņemami un citi trūkumi, bezšuvju nerūsējošā tērauda cauruļu pārbaude un veidošana ir arī bezsaistē. Tomēr augstais spiediens 310S bezšuvju nerūsējošā tērauda caurulē, augsta izturība, mehāniskās struktūras materiāli arī pilnībā atspoguļo tās pārākumu. Tomēr ir daudz problēmu ar 304 316 nerūsējošā tērauda bezšuvju caurulēm, un dažas no tām pat nopietni ietekmēs praktisko pielietojumu. Zemāk, lai uzskaitītu nevainojamo nerūsējošā tērauda cauruļu kopējās parādības kvalitāti, materiālu atlases atsauces. Viens no tiem ir slikta nerūsējoša nerūsējošā tērauda cauruļu virsmas kvalitāte, kas ir viegli veidojama rētas. Tas ir tāpēc, ka materiāls materiālā ir nevienmērīgs un satur vairāk piemaisījumu. Izgatavotā iekārta ir ļoti rudimentāra un viegli pielipējama tēraudam. un augstas kvalitātes 304 316 nerūsējošā tērauda bezšuvju caurule Bet nav tādas problēmas un parādības.

 

Otrs ir slikta 304 316 nerūsējošā tērauda cauruļu virsmas kvalitāte, kas ir ļoti viegli veidot plaisas, jo tā plāksne ir plankumaina, un stieņu poras, kas atdzesēšanas procesā ir siltuma stresa dēļ, ātri radīs plaisas, pēc velmēšanas būs plaisas.

 

Trešais, 304 316 bezšuvju nerūsējošā tērauda cauruļu šķērsgriezuma kvalitāte ovālajam, iemesls ir tas, ka ražotāji, lai ietaupītu materiālu izmaksas, gatavais veltnis ER DAO spiediena priekšā ir liels, šī 304 316 stiprība nerūsējošā tērauda caurule tiks ievērojami samazināta un neatbilstu cauruļu formas un izmēra standartam.

 

 

Ceturtā, tas ir sliktas kvalitātes 304 316 bezšuvju nerūsējošā tērauda caurules iekšējā diametra lieluma svārstības ir lielas, ir saistīts ar temperatūras nestabilitāti no nerūsējošā tērauda plāksnes būs yin un yang nūdeles, un tērauda sastāvs nav vienāds, jo aprīkojums ir vienkāršs, pamatnes stiprums ir zems, velmēšanas spraugas ir lielas. Tajā pašā nedēļā būs liela iekšējās diametra maiņa, piemēram, nerūsējošā tērauda cauruļu spēks nav vienmērīgs un ļoti viegli veidojams lūzums. Nerūsējošā tērauda bezšuvju tērauda garenvirziena stieņi bieži vien ir viļņaini.


Pāri: Bezšuvju nerūsējošā tērauda cauruļu kodināšana Fosfatēšana / pasivēšana / pārziepošana

Nākamo: 2018 lielākais pārdošanas Promoptions