Kādas ir zemāk kvalificētu 304 316 nerūsējošā tērauda cauruļu izrādes?

Kādas ir zemāk kvalificētu 304 316 nerūsējošā tērauda cauruļu izrādes?

Date:Dec 17, 2018

304 316 bezšuvju nerūsējošā tērauda cauruļu process nosaka tā ierobežojumus, parasti 304 (L) 316 (L) bezšuvju nerūsējošā tērauda cauruļu precizitāte ir zema, SS304 316 caurulē ir nevienmērīgs sienu biezums, mazs spilgtums, augstas fiksētās izmaksas un kaņepāju punktu parādīšanās, melnos plankumus nav viegli novērst, un citiem trūkumiem, bezšuvju nerūsējošā tērauda cauruļu pārbaudei un formēšanai jābūt arī bezsaistes ārstēšanai. Tomēr 310S bezšuvju nerūsējošā tērauda cauruļu augstais spiediens, augstas izturības, mehāniskās struktūras materiāli arī pilnībā atspoguļo tā pārākumu. Tomēr ar neķītrām 304 316 nerūsējošā tērauda bezšuvju caurulēm ir daudz problēmu, un dažas no tām pat nopietni ietekmē praktisko pielietojumu. Zemāk, lai uzskaitītu zemākās kvalitātes bezšuvju nerūsējošā tērauda cauruļu kopējo parādību, ņemot vērā materiālu izvēli. Viena no tām ir zemas kvalitātes bezšuvju nerūsējošā tērauda cauruļu virsma, no kuras viegli veidojas rētas. Tas ir tāpēc, ka materiāls ir nevienmērīgs un satur vairāk piemaisījumu. Izgatavotais aprīkojums ir ļoti rudimentārs un viegli pielīmējams pie tērauda. un augstas kvalitātes 304 316 nerūsējošā tērauda bezšuvju caurule Bet šādas problēmas un parādības nav.

 

Otrais ir zemas kvalitātes 304 316 nerūsējošā tērauda bezšuvju cauruļu virsma, kas ir ļoti viegli veidojama plaisu veidošanās dēļ, jo tā sagatave ir sagatave, un sagataves poras, kas dzesēšanas procesā ir termiskā stresa ietekmes dēļ, ātri radīs plaisas, pēc velmēšanas būs plaisas.

 

Treškārt, 304 316 bezšuvju nerūsējošā tērauda caurules šķērsgriezuma kvalitāte ovālam, iemesls ir tas, ka ražotāji, lai ietaupītu materiālu izmaksas, gatavais veltnis ER DAO priekšā ir liels, šī 304 316 stiprums nerūsējošā tērauda caurule tiks ievērojami samazināta, un tā neatbildīs caurules formas un lieluma standartiem.

 

 

Ceturtajā, Tas ir sliktas kvalitātes 304 316 bezšuvju nerūsējošā tērauda caurules iekšējā diametra svārstības ir lielas, tas ir saistīts ar temperatūras nestabilitāti no nerūsējošā tērauda plāksnes būs iņ un jaņ nūdeles, un tērauda sastāvs nav vienveidīgs, jo aprīkojums ir vienkāršs, pamatnes stiprums ir mazs, velmētavas atlēciens ir liels. Tajā pašā nedēļā notiks lielas iekšējā diametra izmaiņas, šāds nerūsējošā tērauda caurules spēks nav vienmērīgs un ir ļoti viegli veidot lūzumu. Nerūsējošā tērauda bezšuvju tērauda gareniski stieņi, kas paredzēti sliktām struktūrām, bieži ir viļņaini.


Pāri: Bezšuvju nerūsējošā tērauda cauruļu kodināšana fosfatēšana / pasivācija / pārziepošana

Nākamo: 2018. gada lielākie pārdošanas piedāvājumi