Kas izraisa tērauda cenas, arvien zemāk

Kas izraisa tērauda cenas, arvien zemāk

Date:Nov 22, 2018

Saskaņā ar Jin Lianchuang datiem pagājušajā nedēļā pastiprinājās tērauda cenu kritums. Nacionālā būvniecības tērauda tirgus cenu vājums pastiprinājās.Nākumi krītas, spot tirgus atmosfēra ir pesimistiska, darījums ir acīmredzami auksts.Lai gan joprojām pastāv vides ražošanas ierobežojumi ziņas, krājumi arī turpināja samazināties, bet pieprasījuma puse pakāpeniski saruka, komersantiem bija vēlama panikas tendence, un dažiem nebija krājumu spiediena, lai tirgotāji dziedātu tukši, tāpēc, ka zems pirkums, kā rezultātā strauji kritās tirgus cenas.


Krājumu jomā dati rāda, ka būvniecības tērauda nacionālais krājums pašreizējā periodā turpināja samazināties - armatūru kopumā 3,2327 miljonu tonnu apjomā, samazinājumu par 104600 tonnām salīdzinājumā ar iepriekšējo periodu un kopumā 1,3561 miljonu tonnu apjomā. stieples un diska pieaugums par 32 000 tonnu salīdzinājumā ar iepriekšējo periodu.Šis valsts būvniecības tērauda tirgus cenas jautājums kopumā ir zemāks.Kā vājās nākotnes iespējas netiek mainītas, nesenās daudzās lietainās dienas, sliktais pieprasījums, kopējais darījums kompensēts Lai arī tērauda rūpnīcas ražošanas ierobežojumi ir garantēti, kopējais piegādes spiediens nav liels, krājumi turpina samazināties.


What causes a Steel prices keep moving lower


Džans Dzjinpins sacīja, ka, ņemot vērā to, ka tirgū nav īpaši labu ziņu, nākotnes līgumu vājums nemainās un pašreizējā cenu starpība ir liela, tūlītējā tirgū joprojām ir iespēja aizpildīt, taču neseno lielo , turpina samazināties kosmosā vai šaurā līmenī.Šonedēļ ir sagaidāms, ka būvniecības tērauda cena būs nepastāvīga, vai arī bieži vai vispār, vai vāji kāpumi un kritumi, atsauces kritums aptuveni 50 juaņas / t. (Avots: China Securities Jaunumi • Sino-CERT tīkls)


Pāri: Kāda ir 304 nerūsējošā tērauda cauruļu veiktspējas analīze?

Nākamo: 2018. gada rudens un ziemas tērauda ražošanas ierobežojumi Cik daudz