Kas ir visplašāk izmantota 304 Stainless Steel Tube veiktspējas analīze?

Kas ir visplašāk izmantota 304 Stainless Steel Tube veiktspējas analīze?

Date:Nov 27, 2018

304 stainless Steel ir labs auksts, termiskās apstrādes veiktspēju, ražot kalšanas materiāli, stieņi, stieples, plāksnes, sloksnes, zīda un citiem metalurģijas nozares produktiem, var izmantot dažādus vispārējo auksts, termiskās apstrādes tehnoloģija termiskā apstrāde 900-1180 ℃.Cold apstrādes temperatūras diapazonu ir viegli, bez īpašas grūtības, jo divu veidu tērauda viegli aukstā un pastiprināšana, kad aukstuma deformācijas ir pārāk liels, ir nepieciešams veikt starpposma rūdīto ārstēšanu, lai veicinātu turpmākai apstrādei.

304 管子性能分析 1

304 nerūsējošā tērauda cauruļu sacietēšanas apstrādes temperatūra 1080-1100 ℃, dzesēšanas režīmā dzesētāja vai gaisdzeses. Aukstās apstrādes starpposma rūdīto temperatūra ir vairāk nekā 850 970 ℃, izolācija, noteiktu laika posmu pēc ūdens dzesēšana. Apstrādāto tērauda pēc sacietēšanas audos ir austenīta un dažreiz ir nedaudz ferīta.

304管子性能分析 2.

304 nerūsējošā tērauda caurules inhibē karbīda nokrišņu laikā metināšanu un var sakausēt vispārīgā metode.

304管子性能分析 3.

304 stainless steel lapas pieteikuma procesā, bieži izmanto aukstuma Cilnis operācijām. Pastāv daudzi aukstās formēšanas faktori, kas ietekmē 304 stainless steel, kas arī ir ļoti sarežģīti. Ciktāl tās metalizācija faktoriem, tas ir galvenokārt tērauda, t.i., hroma, niķeļa ekvivalentu līdzvērtīgu proporciju sastāvu un tās parasto stiepes īpašības pagarinājumam ir svarīgs raksturojums indekss.

304管子性能分析 4.

Tos plaši izmanto pārtikas iekārtu, vispārējā ķīmiskās aprīkojums, atomenerģijas ražošanas iekārtas sastāvdaļām utt. Piemērots dziļi caurumošanas daļām un skābes pārvades caurules, tvertnes u.c.. Transportlīdzekli, auto daļu lodziņā sadzīves tehnikas tiek lietotas arī plānošanā šīs tērauda. Tas ir lielākais ražošanas un austenīta nerūsējošā tērauda, plānām sieniņām, skābes pārvades caurules un strukturālajām daļām ražošanā izmantotās devas.Pāri: 2000mm platums nerūsējošā tērauda plāksne cenas

Nākamo: Kas izraisa tērauda cenu saglabāšanos zemāka