Kāda ir 304 nerūsējošā tērauda cauruļu veiktspējas analīze?

Kāda ir 304 nerūsējošā tērauda cauruļu veiktspējas analīze?

Date:Nov 27, 2018

Nerūsējošajam tēraudam 304 ir laba aukstuma, termiskās apstrādes veiktspēja, var izmantot dažādas vispārīgas aukstuma, termiskās apstrādes tehnoloģijas, lai ražotu kalšanas materiālus, stieņus, stieples, plāksnes, sloksnes un zīdu un citus metalurģiskus izstrādājumus, termiskās apstrādes temperatūras diapazons ir 900–1180 ℃. Aukstā apstrāde ir viegla, bez īpašām grūtībām, jo divu veidu tēraudi ir viegli atdzesējami un sacietējoši, kad aukstuma deformācija ir pārāk liela, ir jāveic starpposma atlaidināšanas apstrāde, lai atvieglotu turpmāku apstrādi.

304 管子性能分析 1

304 nerūsējošā tērauda cauruļu sacietēšanas apstrādes temperatūra 1080–1100 ℃, dzesēšanas režīms ūdens dzesēšanai vai gaisa dzesēšanai.Aukstās apstrādes starpsienu rūdīšanas temperatūra ir augstāka par 850–970 ℃, izolācija noteiktu laika periodu pēc ūdens dzesēšanas.Audumi apstrādātā tērauda pēc sacietēšanas ir austenīti, un dažreiz ir neliels daudzums ferīta.

304管子性能分析 2.

304 Nerūsējošā tērauda caurules metināšanas laikā kavē karbīda nogulsnes, un tās var metināt, izmantojot vispārīgu metodi.

304管子性能分析 3.

304 nerūsējošā tērauda loksne uzklāšanas procesā, bieži tiek izmantota aukstās formēšanas darbībās. Ir daudz aukstās formēšanas faktoru, kas ietekmē 304 nerūsējošo tēraudu, kas arī ir ļoti sarežģīti. Ciktāl tas attiecas uz metalizācijas faktoriem, tas galvenokārt ir tērauda sastāvs, tas ir, hroma ekvivalenta un niķeļa ekvivalenta attiecība, un pagarinājums parastajās stiepes īpašībās ir svarīgs raksturojuma indekss.

304管子性能分析 4.

Plaši tiek izmantotas pārtikas iekārtas, vispārējās ķīmiskās iekārtas, atomenerģijas rūpniecības iekārtu komponenti utt. Piemērots dziļu caurumošanas detaļu un skābes pārvades cauruļu, tvertņu utt. Šajā tēraudam tiek izmantotas arī transportlīdzekļu, auto detaļu kārbas mājsaimniecības ierīces. Tas ir lielākais austenīta nerūsējošā tērauda ražojums un deva, ko izmanto plānsienu daļu, skābes pārvades cauruļu un konstrukcijas daļu ražošanā.Pāri: Cena par 2000 mm platumu nerūsējošā tērauda plāksni

Nākamo: Kas izraisa tērauda cenas, arvien zemāk