Ko padarīt 2018. gada novembra tērauda uzņēmuma peļņa

Ko padarīt 2018. gada novembra tērauda uzņēmuma peļņa

Date:Nov 08, 2018


Saskaņā ar Nacionālā statistikas biroja datiem 2018. gada 1. septembris, melno metālu kausēšanas un kalandrēšanas pārstrādes rūpniecība iegūst kopējo peļņu 313,16 miljardus juaņu, kas ir par 71,1% vairāk nekā gadu iepriekš.

What To Make November 2018 Steel Enterprise Profit

1. septembris, Ķīnas Dzelzs un tērauda rūpniecības asociācijas biedrs Dzelzs un tērauda uzņēmumi, lai sasniegtu pārdošanas ieņēmumus par 3,06 triljoniem juaņu, kas ir par 14,47% vairāk nekā gadu iepriekš; Peļņas un nodokļu realizācija ir 346,681 miljardi juaņa, pieaugums par 68,2% yoy; sasniegtu kopējo peļņu 229,963 miljardus juaņu, kas ir par 86,01% vairāk nekā gadā. Šā gada pirmajos trīs ceturkšņos 160 privāti tērauda uzņēmumi, kas iekļauti visaptverošajā metalurģijas tirdzniecības palātā, sasniedza kopējo pārdošanas apjomu 1,92 triljoni juaņu, kas ir par 12% vairāk nekā gadu iepriekš; tīrā peļņa sasniedza 168,3 miljardus juaņu, kas ir 130% pieaugums gadā.


What To Make November 2018 Steel Enterprise Profit


What To Make November 2018 Steel Enterprise Profit

Pašlaik tērauda sociālais inventārs ir pieņemamā diapazonā, īpaši neliels būvmateriālu spiediens; novembra vidū tiks atbrīvoti apkures sezonas ražošanas ierobežojumi, tērauda jaudu atbrīvošana tiks kavēta; sākoties ziemai ziemeļdaļā, pieprasījums saruks, piedāvājuma un pieprasījuma attiecības ir ierobežotas, paredzams, ka tērauda tirgū novembrī būs augsts šoka līmenis.Jāpievērš uzmanība ražošanas ierobežojumu ieviešanai rudenī un ziemā, kā arī ziemeļu kokmateriālu ietekme uz dienvidiem tirgū.


Izejvielu izmaksu ziņā dzelzsrūdas imports un koksa cenu pieaugums oktobrī noveda pie pakāpeniskas tērauda ražošanas izmaksu pieauguma, un Lange dzelzs un tērauda pētījumu centrs paredz, ka novembrī tērauda uzņēmumi saglabāsies augsti, taču peļņas normas ir ierobežotas vai vēl vairāk sašaurinātas. (Lange tērauda pētījumu centrs Wangguoqing)Pāri: 2018. gada rudens un ziemas tērauda ražošanas ierobežojumi Cik daudz

Nākamo: Kā analizē dzelzs rūdas cenu tendences vēlīnā posmā