Liela izmēra nerūsējošā tērauda atloks

Liela izmēra nerūsējošā tērauda atloks

Atloku tips: Uzlīmējamie atloki, Aizsegu atloki, Klēpja savienojuma atloki, Metināšanas kakla atloki, Plākšņu atloks, Kontaktligzdas metināšanas atloki, Vītņotie atloki

Atlokus parasti izmanto, ja ir nepieciešams savienojums ar vārstiem, iekšējiem instrumentiem un / vai ir nepieciešams savienojums ar aprīkojuma sprauslām. Atloku veidgabali parasti ietver divu virsmu saspiešanu, kas cieši jāsavieno kopā, ar vītņotajām skrūvēm, ķīļiem, skavām vai citiem līdzekļiem, ar kuru palīdzību tiek pielikti lieli spiedes spēki. [16] Bieži starp atlokiem tiek uzstādīts blīvējums, blīvējums vai O veida gredzens, lai novērstu noplūdi, taču dažreiz ir iespējams izmantot tikai īpašu smērvielu vai vispār neko, ja pārošanās virsmas ir precīzi izveidotas. Atloki ir izstrādāti ar šādiem spiediena parametriem: 150 mārciņas, 300 mārciņas, 400 mārciņas, 600 mārciņas, 900 mārciņas, 1500 mārciņas un 2500 mārciņas vai 10 bāri, 15 bāri, 25 bāri, 40 bāri, 64 bāri, 100 bāri un 150 bāri. Atkarībā no to konstrukcijas īpašībām ir pieejami dažādi atloku veidi. Šie ir atloku veidi, kurus parasti izmanto cauruļvados. Šie atloki ir pieejami ar dažādām virsmām, piemēram, paceltu seju, plakanu seju, gredzenveida savienojuma seju utt.

Atloka tips ir šāds:

Uzslīpējamie atloki, aklie atloki, klēpja savienojuma atloki, metināšanas kakla atloki, plākšņu atloks, kontaktligzdas metināšanas atloki, vītņotie atloki.

Slip On atloki tiek pārbīdīti virs caurules un pēc tam metināti gan no iekšpuses, gan no ārpuses, lai nodrošinātu pietiekamu izturību un novērstu noplūdi. Daudzi lietotāji šo atloku izmanto metināšanas kaklu vietā, jo tam ir zemākas izmaksas un arī tas, ka, griežot cauruli pēc garuma, tai nepieciešama mazāka precizitāte.

Neredzīgajiem atlokiem nav urbuma, un tos izmanto, lai izslēgtu cauruļvadu sistēmu vai vasāla atveri. Tās dizains ļauj ērti piekļūt vasaļa vai cauruļvadu sistēmai pārbaudes vajadzībām. Pēc ražotāja izvēles to var piegādāt ar rumbām vai bez tām.

Metinātās kakla atloki ir izveidoti, lai tos savienotu cauruļvadu sistēmā, veicot metināšanu ar mucu. Tās ir dārgas, ņemot vērā tā garo kaklu, taču tās ir ieteicamas, ja cauruļvads rada lielu slodzi, samazinot stresa pielietojumu. Kakls vai rumpis pārraida stresa koncentrāciju atloka pamatnē. Pakāpeniska biezuma pāreja no rumbas pamatnes uz sienas biezumu pie pamatnes metinājuma nodrošina svarīgu atloka nostiprināšanu. Turbulence un erozija ir samazināta, pateicoties atbilstošajam caurules un atloka urbuma lielumam.

Kontaktligzdas atloki ir līdzīgi kā slīdēšana uz atloku kontūras, bet urbumam ir prettrieciena, lai to pieņemtu. Atlikušā urbuma diametrs ir tāds pats kā caurules iekšējais diametrs. Ap atloka rumbu metināms filejas šuve piestiprina atloku pie caurules. Augstas slodzes gadījumā var izmantot papildu intervālu metināšanu. To lielākoties izmanto augstspiediena sistēmā, piemēram, hidrauliskajās un tvaika caurulēs.

Klēpja savienojuma atloks atkal ir līdzīgs slīdēšanas atlokam, bet tam ir rādiuss urbuma un atloka krustojumā, lai ietilptu klēpja stublāja galā. Virsma uz pamatnes gala veido atloka blīves virsmu. Tās izmanto vietās, kur ātri un viegli demontēt vai nomainīt cauruļvadu sistēmas daļas.

Klase un materiāls

ASTM A182 F304, F304L, F316, F316L, F321, F347, 316,316L, 321, 310S, 904L, S31803, F51.

Atloka tips

Uzlīmējamie atloki, Aizsegu atloki, Klēpja savienojuma atloki, Metināšanas kakla atloki, Plāksnes atloks, Kontaktligzdas metināšanas atloki, Vītņotie atloki

Atloka standarts

GB, JIS, BS, DIN, ANSI

Specifikācija

1/8 ”, 1/4”, 3/8 ”, 1/2”, 3/4 ”, 1”, 1-1 / 4 ”, 1-1 / 2”, 2 ”, 2-1 / 2 ”, 3”, 4 ”, 6” .... 32 "

Spiediena pakāpes

 

Klase: 150, 300, 400, 600, 900, 1500, 2500.

PN: 6, 10, 16, 25, 40, 64, 160, 5K-40K.

Blīvējuma virsma

FF, RF, LJ, FM, RTJ, RJ

Pielietojums:

 

Nerūsējošā tērauda atloks tiek plaši izmantots cauruļvada savienošanai ar naftas, ķīmijas, enerģijas, gāzes, ūdens, cauruļvadu, siltummaini, kuģu būvi, celtniecību.

Atloku savienojumi parasti ir apjomīgāki nekā citi savienojumi, taču tie var labi darboties prasīgos pielietojumos, piemēram, lielos ūdensvados un hidroelektriskās sistēmās.

Saistītā meklēšana: Atloki, tērauda atloks, cauruļu montāžas atloks, oglekļa tērauda atloks, nerūsējošā tērauda atloks, gāzes atloks, eļļas atloks, tērauda atloki, naftas cauruļu atloks, Slip-On metināts atloks, SO atloks, RF SO atloks, Metināta kakla atloks, Metināta kakla atloks, WN atloks, WN RF atloks, WNF atloks, LJ atloki, LJF atloks, LJF atloki, TH atloki, TH atloks, TH ar vītnēm atloki, ligzdas metināšanas atloki, SW atloki, ligzdas metināšanas SW atloki, cauruļu montāžas atloki, Kontaktligzdas metināto cauruļu atloki, plākšņu atloki, PT atloki, metinātie plākšņu atloki, oglekļa tērauda atloki, nerūsējošā tērauda atloki.

attēlsattēls


attēlsattēls

SAISTĪTIE PRODUKTI :

产品 .jpg


Laipni lūdzam sūtīt jautājumus, labākais piedāvājums drīz tiks nosūtīts jums.

 

Tālr .: +86 029 89306039

E-pasts: info@sxht-group.com

Mobilais / WhatsApp / Wechat: +86 1389 1997 186


Pāri: nē

Nākamo: 304 nerūsējošā tērauda cauruļu veidgabali