Precīzijas caurules

Precīzijas caurules

Htongsteel ir parādījusies kā vienas pieturas risinājumu vadošais par savu precīzijas caurules prasībām. Mēs esam viens no lielākajiem eksportētājiem & izplatītājiem precīzijas caurules Ķīnā. Mūsu produkti

Huitong īpašas tērauda Co Ltd ir slavens Ķīnas precīzijas caurule ražotājs un piegādātājs, aprīkots ar ražošanas rūpnīcu un uzņēmumu un kā profesionālu precīzijas caurule eksportētāja un pārdevējs, mēs vienmēr ir sveikt Jūs nopirkt un vairumtirdzniecībā augstas kvalitātes tērauda bezšuvju tērauda precīzijas caurule, precizitātes bezšuvju tērauda cauruļu precizitātes bezšuvju tērauda caurules no mūsu fabrikas.

Htongsteel ir parādījusies kā vienas pieturas risinājumu vadošais par savu precīzijas caurules prasībām. Mēs esam viens no lielākajiem eksportētājiem & izplatītājiem precīzijas caurules Ķīnā. Mūsu produkti ir plaši izmanto daudzās jomās, gan mājās, gan ārvalstīs. Katrai nodaļai ir lieliska vadība un pilnībā automatizēta ražošanas, lai piedāvātu mūsu klientiem vislabāko kvalitātes produktus un pakalpojumus, kas aicinājuma.

Produkti:

Austenīta nerūsējošā tērauda

Dupleksa nerūsējošais tērauds

Niķeļa sakausējumi

Precīzijas caurules Htongsteel iedarbībai izraisījusi sugai tiek piegādāti ar aukstu zīmēts, malti, ļoti pulētas vai spilgti virsmu, atkarībā no lieluma un sienas biezumam.

Specifikācija:

Ārpus diameter0.5 50,8 mm (0.0197-2.)

Sienas thickness0.10 3 mm (0.0039-0.118 programmā.)

Doties uz plānas sienas precīzijas caurules

lielumu diapazons:

Ārpus diameter0.787 130 mm (0.031-5.)

Sienas thickness0.254 19.05 mm (0,010-0.750 programmā.)

Related meklēšana: Bezšuvju tērauda caurulēm, precizitātes bezšuvju tērauda caurules, Precision tērauda caurule, precizitāti, bezšuvju tērauda cauruļu, precizitātes bezšuvju tērauda caurules, precīzijas caurules.

Pāri: Nerūsējošā tērauda cauruļu sanitāro

Nākamo: Nerūsējošā tērauda sloksne