Nerūsējošā tērauda cauruļu uzstādīšanai Cross

Nerūsējošā tērauda cauruļu uzstādīšanai Cross
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Krustiņš apdari tiek sauktas arī par 4 veidu piederumiem. Ja filiāle līniju pilnībā šķērso tee, uzstādot pārvēršas par krustiņu. Krusts ir viens ieplūdes un trīs vietās vai vice verse. Viņi bieži vien ir šķīdinātāju metinātu ligzdu galiem vai sieviešu vītņotiem galiem.


Iekšējās armatūra var radīt milzīgu stresu par cauruļu kā temperatūras izmaiņas, jo tie četri savienojumpunkti centrā. Tee ir stabila vairāk nekā krustu, kā tee uzvedas kā trijkāju ķeblis, kamēr krustu uzvedas kā četri kāju izkārnījumos. (Ģeometriski, "3-kolineāriem punktus definētu lidmašīnu" tādējādi 3 kājas ir raksturīga stabila). Krustojumi ir izplatīti ugunsdzēsības sprinkleru sistēmas, kur uzsver termiskās izplešanās izraisa parasti nav problēmu, bet ne santehnika, sakarā ar to citu lopbarības veidu papildu izmaksas, salīdzinot ar, izmantojot divus tees.


Huitongsteel ir parādījusies kā vienas pieturas risinājumu vadošais visu cauruļu šķērsot prasībām. Mēs esam viens no lielākajiem eksportētājiem & caurules izplatītājiem šķērsot Ķīnā. Mūsu produkti ir plaši izmanto daudzās jomās, gan mājās, gan ārvalstīs. Katrai nodaļai ir lieliska vadība un pilnībā automatizēta ražošanas, lai piedāvātu mūsu klientiem vislabāko kvalitātes produktus un pakalpojumus, kas aicinājuma.

Izmērs:

Bezšuvju: 1/2"-24", metinātās: 24 "-96"

Biezums:SCH10 XXS


Stainless Steel Pipe Fitting CrossIzmeklēšana