Nerūsējošā tērauda cauruļu montāžas krusts

Nerūsējošā tērauda cauruļu montāžas krusts

Šķērssavienojumus sauc arī par četrvirzienu veidgabaliem. Ja atzara līnija pilnībā šķērso tee, armatūra kļūst par krustu. Krustam ir viena ieeja un trīs izejas, vai otrādi. Viņiem bieži ir ar šķīdinātāju metināti ligzdas gali vai sieviešu vītņu gali. Šķērssavienojumi var radīt milzīgu daudzumu ...

Šķērssavienojumus sauc arī par četrvirzienu veidgabaliem. Ja atzara līnija pilnībā šķērso tee, armatūra kļūst par krustu. Krustam ir viena ieeja un trīs izejas, vai otrādi. Viņiem bieži ir ar šķīdinātāju metināti ligzdas gali vai sieviešu vītņu gali.


Šķērssavienojumi var radīt milzīgu slodzi caurulei, mainoties temperatūrai, jo tie atrodas četru savienojuma punktu centrā. Tēja ir vienmērīgāka nekā krusts, jo tēja uzvedas kā trīs kāju izkārnījumi, savukārt krusts uzvedas kā četrkāju izkārnījumi. (Ģeometriski "jebkuri 3 punkti, kas nav kolineāri punkti nosaka plakni", tādējādi 3 kājas ir raksturīgi stabilas.) Ugunsdzēšanas sprinkleru sistēmās bieži sastopami krusti, kur termiskās izplešanās radītie spriegumi parasti nav problēma, bet nav santehnikas dēļ to dēļ papildu izmaksas, salīdzinot ar divu tees izmantošanu.


Huitongsteel ir kļuvis par vienas pieturas risinājumu vadošo pakalpojumu sniedzēju visām jūsu caurulēm. Mēs esam viens no lielākajiem cauruļu krustu eksportētājiem un izplatītājiem Ķīnā. Mūsu produkti ir plaši izmantoti daudzās jomās gan mājās, gan ārvalstīs. Katrai nodaļai tiek piemērota nevainojama vadība un pilnībā automatizēta ražošana, lai mūsu klientiem piedāvātu vislabākās kvalitātes produktus un ātrus pakalpojumus.

Izmērs:

Bezšuvju: 1/2 ”-24”, metināti: 24 ”-96”

Biezums: SCH10-XXS


Stainless Steel Pipe Fitting Cross

Pāri: Nerūsējošā tērauda atloks WN, SO, RF, BL

Nākamo: Biezs sienas nerūsējošā tērauda caurule