Tērauda atloku

Tērauda atloku
Chat Now
Produkta detaļas
Produkta apraksts

Atloki parasti tiek lietoti, ja ir savienojums ar vārstiem, ir nepieciešami in-line instrumenti un / vai savienojums ar aprīkojuma sprauslām. Atloku savienotājelementi parasti ietver piespiešanu divām virsmām, kas cieši jāsavieno kopā ar vītņotiem skrūvēm, ķīļiem, skavām vai citiem līdzekļiem, ar kuriem var pielietot augstu spiedes spēku [16]. Bieži vien starp atlokiem ir uzstādīta starplika, iepakojums vai O-gredzens, lai novērstu noplūdi, bet dažreiz ir iespējams izmantot tikai īpašu tauku vai arī vispār neko, ja pārošanās virsmas ir precīzi izveidotas. Atloki ir paredzēti šādiem spiediena rādītājiem: 150 lb, 300 lb, 400 lb, 600 lb, 900 lb, 1500 lb un 2500 lb vai 10 bar, 15Bar, 25Bar, 40Bar, 64Bar, 100Bar un 150Bar. Ir pieejami dažādi atloku tipi atkarībā no to konstrukcijas īpašībām. Turpmāk ir apzīmējumu tipi, ko parasti izmanto cauruļvados. Šie atloki ir pieejami ar dažādiem apšuvumiem, piemēram, izvirzītu seju, plakanu seju, gredzena savienojumu seju utt.Par mums


Htongsteel ir kļuvis par vienas pieturas risinājumu, kas nodrošina visu tērauda cauruļu, tērauda plākšņu, tērauda stieņu un tērauda cauruļu savienotājelementu prasības. Mēs esam viens no lielākajiem eksportētājiem un izplatītājiem no nerūsējošā tērauda cauruļu, nerūsējošā tērauda plāksnes un nerūsējošā tērauda stieņa bārs Ķīnā. Mūsu produkti ir plaši izmantoti daudzās jomās gan mājās, gan ārzemēs. Katrs departaments atrodas pilnīgā vadībā un pilnībā automatizētā ražošanā, lai piedāvātu mūsu klientiem vislabākās kvalitātes produktus un ātrus pakalpojumus.


Ja jums ir nodoms mums izprast, tad zvaniet drīz.

Tālr .: +86 029 89306039

Fakss: 029-89306039


Huitong ir slavenā Ķīnas nerūsējošā tērauda cauruļu ražotāja un piegādātāja, kas aprīkota ar produktīvu rūpnīcu un uzņēmumu, un kā profesionāla tērauda atloka eksportētājs un pārdevējs, mēs vienmēr aicinām jūs iegādāties un vairumtirdzniecības augstas kvalitātes tērauda atloka no mūsu rūpnīcas.

Izmeklēšana