Austrālijas standarts nerūsējošā tērauda plāksnei no Ķīnas

Austrālijas standarts nerūsējošā tērauda plāksnei no Ķīnas

Austrālijas standarts nerūsējošā tērauda plākšņu oriģinālam no Ķīnas, tas nozīmē, ka mēs varam ražot saskaņā ar austrālijas standartiem, ja pircējs var apmierināt mūsu MOQ (apm. 50 tonnas uz lielumu), ja galīgais pircējs var pieņemt GB vai ASTM standartu, kas būs viegls mums, lai tos piegādātu un nepieredzētu nekā parastais standarts, nerūsējošā tērauda rūpnīcai ir testa sertifikāti, kas parāda visu specifikāciju atbilstību nerūsējošā tērauda plāksnītes austrālijas standartam.

Mēs varam ražot austrāliešu standarta Indijas standarta Japānas standarta Korejas standartu standartu EN standartu, nerūsējošā tērauda plāksnes standartu, kas visi var būt līdzvērtīgi materiāliem saskaņā ar ASTM standartu vai ASME standartu, EN 10204 3.1 sertifikāts tiks nodrošināts atbilstoši galīgajam testa ziņojumam.


Australian Standard For Stainless Steel Plate Original From China【Nerūsējošā tērauda pakāpes salīdzinājumi】


Australian Standard For Stainless Steel Plate Original From China Australian Standard For Stainless Steel Plate Original From China
【Sazinies ar mums】Jūs esat laipni aicināti nosūtīt pieprasījumu, drīzumā jums tiks nosūtīts labākais piedāvājums un tehnoloģiju datu lapa!

 

Ja ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums!

 

Tālr .: +86 029 84510010

E-pasts: info@sxht-group.com

Mobile / WhatsApp / Wechat: +86 1389 1997 186
Pāri: 304 Nerūsējošā tērauda plāksnes liekšana

Nākamo: Melnā nerūsējošā tērauda plāksne ir izgarota