Labākais 304 Stainless Steel Plates Indijā

Labākais 304 Stainless Steel Plates Indijā

1. mēs izved labāko nerūsējošā tērauda plāksnēm Indijā, tie ir tirdzniecības uzņēmums, un lielākā daļa no Indijas klientiem tikai pirkt no mums un reexport AAE, KSA, Kuveita, tas nav taisnīgi, kāpēc klientam pirkt no mums?
2. pazemināt cenu un labākās kvalitātes, jauku paketi, vienas pieturas pakalpojumu, arī sadarbībā ar kuģošanas kompānijai, inspekcijas noliktavā, Elliniki un PMI pārbaudes ziņojumu.

304 stainless steel plate plaši izmanto, ar labu korozijas izturību, siltuma pretestību, zemas temperatūras izturība un mehāniskajām īpašībām, apzīmogojot liekšanas un citi siltuma processability labi, nav termiskā apstrāde, sacietēšana parādība (nav magnētisma, izmantošanu-196 ° c temperatūra ~ 800 ° c).

Best 304 Stainless Steel Plates In India


Labākais nerūsējošā tērauda plāksnēm faktiski nerūsējošā tērauda plāksnes lapas no Ķīnas sākotnējā Indijā, Indijas nevar radīt augstas kvalitātes 304 stainless steel plate lapā, veidi, kā viņi nodarbojas ar 316 stainless steel plāksnes lapa tikai importu no Ķīnas, tāpēc, ka Ķīna labāka kvalitāte un cena labuma nekā Indijas marekt, mums ir arī krājumu saraksts Indijas tirgū, ja nepieciešams pls sazinieties ar pārdošanas daļas vadītāju, nosūtīsim jums attiecīgi.


Mēs arī var piegādāt ar zīmolu ZPSS, BAOSTEEL, LISCO, JISCO, TISCO nerūsējošā tērauda plāksnēm.


Foto no nerūsējošā tērauda plāksnēm, kas iepakota kopā ar paletēm;


Best 304 Stainless Steel Plates In IndiaJa ir kādi jautājumi, pls, nevilcinieties sazināties ar mums!

Tel: + 86 029 84510010

E-pasts: info@sxht-group.com

Mobilie / WhatsApp / Wechat: + 86 1389 1997 186

Pāri: Duplex 2205 nerūsējošā tērauda plāksne

Nākamo: SS304 nerūsējoša tērauda plāksne