Melnā nerūsējošā tērauda plāksne ir izgarota

Melnā nerūsējošā tērauda plāksne ir izgarota
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

2 B virsmas aukstā velmēšana pēc termiskās apstrādes, kodināšanas un pēc tam pabeidzot slīdēšanu, lai virsma būtu mērena spilgta persona. Tā kā virsma ir gluda, viegli atkal sasmalcina, padara virsmu spilgtāku, plašu pielietojumu klāstu, piemēram, galda piederumus, celtniecības materiālus utt. Virsmas apstrādes izmantošana, lai uzlabotu mehāniskās īpašības, gandrīz visi izmanto.


Black Stainless Steel Plate Annealed


Ja jums ir nepieciešams melns nerūsējošā tērauda plāksnes pls kontakts ar mums, lai apstiprinātu detaļu specifikāciju, ir nepieciešams rakstīt līguma vēstuli, lai apstiprinātu visas detaļas, jo ir maz klientu, kas pērk melno nerūsējošā tērauda plāksni, tas ir sava veida nerūsējošā tērauda plāksne. reti tirgū, un ir nepieciešams vairāk process, lai atbilstu jūsu prasībām.Black Stainless Steel Plate Annealed


Nerūsējošais tērauds ražošanā, lai samazinātu vai novērstu visu veidu nevienmērīgu tērauda parādību, ir veikusi virkni svarīgu pasākumu, lai uzlabotu tērauda korozijas izturību.


Jūs esat laipni aicināti nosūtīt pieprasījumu, drīzumā jums tiks nosūtīts labākais piedāvājums un tehnoloģiju datu lapa!

Ja ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums!

Tālr .: +86 029 84510010

E-pasts: info@sxht-group.com

Mobile / WhatsApp / Wechat: +86 1389 1997 186

Izmeklēšana