Pāri

Pāri

Krustiņš apdari tiek sauktas arī par 4 veidu piederumiem. Ja filiāle līniju pilnībā šķērso tee, uzstādot pārvēršas par krustiņu. Krusts ir viens ieplūdes un trīs vietās vai vice verse. Viņi bieži vien ir tik

Huitong īpašas tērauda Co Ltd ir slavens Ķīna pārrobežu ražotājs un piegādātājs, aprīkots ar ražošanas rūpnīcu un uzņēmumu un kā profesionālu pārrobežu eksportētāja un pārdevējs, mēs vienmēr sveikt Jūs nopirkt un vairumtirdzniecībā augstas kvalitātes cauruļu pārrobežu, 4 ceļu pāri Veidgabals, šķērsot Veidgabals, 4 ceļu pāri cauruļu montāžu no mūsu fabrikas.

Krustiņš apdari tiek sauktas arī par 4 veidu piederumiem. Ja filiāle līniju pilnībā šķērso tee, uzstādot pārvēršas par krustiņu. Krusts ir viens ieplūdes un trīs vietās vai vice verse. Viņi bieži vien ir šķīdinātāju metinātu ligzdu galiem vai sieviešu vītņotiem galiem.

Iekšējās armatūra var radīt milzīgu stresu par cauruļu kā temperatūras izmaiņas, jo tie četri savienojumpunkti centrā. Tee ir stabila vairāk nekā krustu, kā tee uzvedas kā trijkāju ķeblis, kamēr krustu uzvedas kā četri kāju izkārnījumos. (Ģeometriski, "3-kolineāriem punktus definētu lidmašīnu" tādējādi 3 kājas ir raksturīga stabila). Krustojumi ir izplatīti ugunsdzēsības sprinkleru sistēmas, kur uzsver termiskās izplešanās izraisa parasti nav problēmu, bet ne santehnika, sakarā ar to citu lopbarības veidu papildu izmaksas, salīdzinot ar, izmantojot divus tees.

Htongsteel ir parādījusies kā vienas pieturas risinājumu vadošais visu cauruļu šķērsot prasībām. Mēs esam viens no lielākajiem eksportētājiem & caurules izplatītājiem šķērsot Ķīnā. Mūsu produkti ir plaši izmanto daudzās jomās, gan mājās, gan ārvalstīs. Katrai nodaļai ir lieliska vadība un pilnībā automatizēta ražošanas, lai piedāvātu mūsu klientiem vislabāko kvalitātes produktus un pakalpojumus, kas aicinājuma.

Izmērs:

Bezšuvju: 1/2"- 24", metinātās: 24"- 96"

Biezums:

SCH10 XXS

Materiāli:

Oglekļa tērauda: ASTM A234 WPB, A234 WPC, A420 WPL6.

Nerūsējošā tērauda: ASTM A403 WP304, 304L 316, 316L, 321.

Leģētais tērauds: ASTM A234 WP12, WP11, WP22, WP5, WP9, WP91.

Standarts:

ASME B16.9 ASME B16.25, MSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313.

Related meklēšana: cauruļu krusts, 4 ceļu pārrobežu pielaikošanu, krustu uzstādīšanu, 4 ceļu pāri cauruļu uzstādīšanai.

Pāri: Reduktors

Nākamo: Nerūsējošā tērauda metinātas caurules