Atloku

Atloku

Atloki parasti tiek izmantotas, kad ir nepieciešams savienojums ar vārstiem, iekļautus instrumentus un/vai iekārtu sprauslas savienojumu. Atloku veidgabali parasti ietver nospiežot divām virsmām jābūt j

Huitong īpašas tērauda Co Ltd ir slavens Ķīnas atloku ražotājs un piegādātājs, aprīkots ar ražošanas rūpnīcu un uzņēmumu un kā profesionālu atloku eksportētāja un pārdevējs, mēs vienmēr ir sveikt Jūs nopirkt un vairumtirdzniecība augstas kvalitātes atloki, tērauda atloka, cauruļu montāžas atloku, atloku oglekļa tērauda, nerūsējošā tērauda atlokiem no mūsu fabrikas.

Atloki parasti tiek izmantotas, kad ir nepieciešams savienojums ar vārstiem, iekļautus instrumentus un/vai iekārtu sprauslas savienojumu. Atloku veidgabali parasti ietver nospiežot divas virsmas cieši kopā, kas savienojami ar vītņotiem skrūves, ķīļi, skavām vai citiem līdzekļiem piemērotu augsta spiedes spēku. [16] bieži vien, starplikas, iepakošanas vai blīvgredzens ir uzstādīts starp atlokiem, lai novērstu noplūdi, bet dažreiz ir iespējams izmantot tikai īpašu smērvielas vai neko vispār, ja precīzi veidojas saskares virsmas. Atloki ir paredzētas šādām spiediena reitingiem: 150 lb, 300 lb, 400 lb, 600 lb, 900 lb, 1500 lb un 2500 lb vai 10 Bar, 15Bar, 25Bar, 40Bar, 64Bar, 100Bar un 150 Bar. Dažāda veida atloki ir pieejami atkarībā no to konstrukcijas īpašībām veida. Tālāk ir parasti izmanto cauruļvadu uzmavas veida. Šie atloki ir pieejami ar dažādu saskaras kā pacēla seju, plakano seju, gredzenu Apvienotās seju utt.

Atloka tipa ir līdzīgi zemāk:

Slip-on atloki, akls atloki, Lap joint atloki, metināšanas kakla atloki, Plate atloku, Socket metināšanas atloki, Vītņotie atlokiem.

Kvīts par atloki pašļūcu pīpi un tad sametinātas gan iekšpus, gan ārpus no sniegt pietiekami izturīgiem un novērstu noplūdes. Šis atloks tiek izmantota nevis šuves kakliem daudzi lietotāji tāpēc, ka tā apakšējā izmaksas, kā arī faktu, ka tas prasa mazāku precizitāti, kad griešanas cauruļu garumu.

Aklā atloki nav urbuma un tiek izmantoti, lai aizgriezt cauruļvadu sistēmu vai atverot vasalis. Tās dizains ļauj viegli piekļūt vasalis vai cauruļvadu sistēmu pārbaudes nolūkā. To var piegādāt ar vai bez mezgliem pēc ražotāja ieskatiem.

Kaklu, atloki ir paredzēts cauruļvadu sistēmai pievienojās muca metināšanas šuves. Tie ir dārga, jo tā garu kaklu, bet ir vēlams izmantot augstu spriegumu uz caurules, samazinot stresu pieteikumus. Kakla vai centrmezgla, pārraida stresa koncentrācija pie pamatnes atloka. Pakāpeniska pāreja no rumbas bāzes biezuma sienas biezums pie saduras šuves nodrošina svarīgi stiprināt atloka. Turbulences un erozija ir samazināts sakarā ar atbilstošu urbuma lielumu un caurules atloka.

Ligzdu atloki ir līdzīgas kvīts par atloki struktūrskatā, bet nesa pretterorisma garlaicīgi pieņemt caurules. Atlikušos urbuma diametrs ir tāds pats kā iekšpusē caurules diametrs. Fileja šuves ap atloka centru piesaista caurules atloka. Augsts stresa pieteikumus var piemērot papildu intervāls šuves. Tās lielākais izmantošana ir augsta spiediena sistēmā, piemēram, hidraulikas un tvaika līnijas.

Lap Joint atloka ir līdzīgs pavadzīmes atloku atkal, bet tas ir rādiuss pie krustojuma nesa un atloku sejas uzņemt distances nepilnīgs sakarā. Nepilnīgs galā sejas formas atloku blīve seju. Tās programmas ir kur cauruļu sistēmas sadaļām ir nepieciešams, lai ātri un viegli demontēt pārbaudei vai nomaiņai.

Kategorijas un materiālam

ASTM A182 F304, F304L, F316, F316L, F321, F347, 316, 316 L 321, 310S, 904 L, S31803, F51.

Atloka tipa

Slip-on atloki, akls atloki, Lap joint atloki, metināšanas kakla atloki, plāksnes atloku, Socket metināšanas atloki, Vītņotie atloki

Atloku standarta

GB, JIS, BS, DIN, ANSI

Specifikācija

1/8", 1/4", 3/8", 1/2", 3/4"," 1", 1-1/4", 1-1/2"," 2", 2-1/2", "3", 4", 6".

Spiediena reitingiem

Klase: 150, 300, 400, 600, 900, 1500, 2500.

PN: 6, 10, 16, 25, 40, 64, 160, 5K - 40K.

Blīvējuma virsma

FF, RF, LJ, FM, R.T.J, RJ

Lietojumprogramma:

Nerūsējošā tērauda atloka tiek plaši izmantota, veidojot savienojumu starp cauruļvadu naftas, ķīmisko, elektrības, gāzes, ūdens, cauruļu, siltuma ex mijējs, būves, būvniecības.

Uzmavveida savienojumu mēdz būt vairāk Lielgabarīta nekā citus savienojumus, bet var veikt arī pieprasot lietojumprogrammas, piemēram, lielu ūdens maģistrāles un hidroelektrostaciju sistēmām.

Saistīts meklēt: Atloki, tērauda atloka, cauruļu montāžas atloku, oglekļa tērauda atloka, nerūsējošā tērauda atloka, atloku gāzes, naftas atloku, tērauda atloki, naftas caurules atloka, Slip-On Iemetināmi atloku, tātad atloka, RF tik atloka, metinātas kakla atloku, metinātās kakla atloka, WN atloku, WN RF atloku, WNF atloku, LJ atloki LJF atloku, LJF atloki, TH atloki, TH atloku, TH vītņotiem atlokiem, Socket weld atloki, SW atloki, Socket weld SW atloki , cauruļu montāžas atloku, Socket weld cauruļu atloki, Plate atloku, PT atloki, plāksnes Iemetināmi atloki, oglekļa tērauda atloki, nerūsējošā tērauda atloki.


Pāri: Taisnstūra nerūsējošā tērauda kvadrātveida caurules

Nākamo: 180 grādu leņķveida