Pipe Tee

Pipe Tee

Tērauda standarts: ASME B16.9, ASME B16.25, MSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313

Tee ir visizplatītākā cauruļu montāža. Tas ir pieejams ar visām sieviešu vītņu ligzdām, visām šķīdinātāja metināšanas kontaktligzdām vai ar pretējām šķīdinātāja metināšanas kontaktligzdām un sānu izeju ar iekšējiem vītnēm. To izmanto, lai vai nu apvienotu, vai sadalītu šķidruma plūsmu. Tas ir T veida cauruļu veidgabalu veids, kam ir divas izejas 90 ° leņķī pret savienojumu ar maģistrālo līniju. Tas ir īss caurules gabals ar sānu izvadu. Tēja tiek izmantota dažāda diametra cauruļu savienošanai vai cauruļu gājiena virziena maiņai. Tie ir izgatavoti no dažādiem materiāliem un ir pieejami dažādos izmēros un apdarē. Tos plaši izmanto cauruļvadu tīklos, lai pārvadātu divfāžu šķidruma maisījumus. Tos klasificē šādi: Equal Tee un Unequal Tee.

Ja filiāles izmērs ir tāds pats kā galvenes caurulēm, tiek izmantota vienāda tee, un, ja filiāles izmērs ir mazāks par galvenes izmēru, tiks izmantota samazināta tee. Visizplatītākās ir tees ar vienādiem ieplūdes un izplūdes izmēriem. Daži no rūpniecības teiem ir Straight Tee, Reducing Tee, Double Branch Tee, Double Branch Reducing Tee, Conical Tee, Double Branch Conical Tee, Bullhead Tee, Conical Reding Tee, Double Branch Conical Reducējošā Tee, Tangenciālā Tee un Double Branch Tangenciālā Tee. . Iepriekšminētās tees ir iedalītas kategorijās, pamatojoties uz to formu un struktūru. Tos var arī klasificēt, pamatojoties uz lietojumprogrammu, kas viņiem jāveic.

Htongsteel ir viens no vadošajiem Ķīnas cauruļu tee ražotājiem un piegādātājiem, ja vēlaties iegādāties vai iegādāties augstas kvalitātes tee pro profesionālu uzņēmumu, rūpnīcu, pārdevēju un eksportētāju, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Specifikācija:

Bezšuvju: 1/2 '' - 24 '', metināti: 24 '' - 96 '', biezums: SCH10-XXS

Klase un materiāls:

Nerūsējošais tērauds: ASTM A403 WP304, 304L, 316, 316L, 321.

Leģētais tērauds: ASTM A234 WP12, WP11, WP22, WP5, WP9, WP91.

Tērauda standarts:

ASME B16.9, ASME B16.25, MSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313.

Saistītie meklējumi: Cauruļu montāžas Tee, cauruļu tee, cauruļu tee, 3 ceļu krustojuma tee, Cross tee, Equal Tee, Steel Equal Tee, Nerūsējošā tērauda Equal Tee, Leģētā tērauda Equal Tee, Reducer Tee, Steel Reducer Tee, Stainless Steel Reducer Tee , Leģētā tērauda reduktora tee.


Pāri: Nerūsējošā tērauda 90 grādu elkonis

Nākamo: Krusts