Cauruļu Tee

Cauruļu Tee

Tee ir visizplatītākais cauruļu uzstādīšanai. Tas ir pieejams ar visiem sieviešu pavedienu ligzdas, visu šķīdinātāju šuves ligzdas vai ar pret šķīdinātāju šuves ligzdas un sānu atveres ar sieviešu diegiem. Tas tiek izmantots

Huitong īpašas tērauda Co Ltd ir slavens Ķīnas cauruļu tee ražotājs un piegādātājs, aprīkots ar ražošanas rūpnīcu un uzņēmumu un kā profesionālu cauruļu tee eksportētāja un pārdevējs, mēs vienmēr ir sveikt Jūs nopirkt un vairumtirdzniecība augstas kvalitātes cauruļu uzstādīšanai tee, cauruļu trejgabali, tee caurulei, 3 ceļu šķērso tee, krustiņš tee no mūsu fabrikas.

Tee ir visizplatītākais cauruļu uzstādīšanai. Tas ir pieejams ar visiem sieviešu pavedienu ligzdas, visu šķīdinātāju šuves ligzdas vai ar pret šķīdinātāju šuves ligzdas un sānu atveres ar sieviešu diegiem. Tas tiek izmantots, lai vai nu kombinēt vai sadalīt šķidruma plūsma. Tas ir veida caurules uzstādīšana, kas ir T-veida divās vietās, kam pie 90° uz galvenās līnijas pieslēgums. Tas ir īss gabals cauruļvadu ar sānu atveres. Tee izmanto savieno dažāda diametra caurules vai cauruļu trašu virziena maiņu. Tie ir izgatavoti no dažādiem materiāliem un ir pieejami dažādos izmēros un apdari. Tos plaši izmanto cauruļvadu tīkliem transporta divfāžu šķidrumu maisījumus. Tie tiek iedalīti šādās kategorijās: vienāds Tee un nevienlīdzīgu Tee.

Kad zaru izmērs ir tāds pats kā galvenes caurulēm, tiek izmantots vienāds tee un kad zaru izmērs ir mazāka par galvenes lielumu, tiks izmantoti samazinātas tee. Visbiežāk tiek trejgabali, izmantojot tos pašus ieplūdes un izplūdes izmērus. Daži no rūpniecības tees ir taisni Tee, samazinot Tee, filiāle dubultu Tee, Double filiāle samazinot Tee, koniskā Tee, Double filiāle koniskā Tee, Bullhead Tee, koniskā samazinot Tee, Double filiāle koniskā samazinot Tee, pieskares Tee un dubultā filiāle tangenciālā Tee.The virs tees tiek iedalīti kategorijās, pamatojoties uz to formas un struktūras. Viņi var klasificēt arī, pamatojoties uz pieteikumu, kas ir nepieciešams, lai izpildītu.

Htongsteel ir viena no vadošajām Ķīnas cauruļu tee ražotāji un piegādātāji, ja jūs vēlaties iegādāties vai iepirkuma augstas kvalitātes pro profesionāla kompānija, rūpnīcas, pārdevējs un eksportētājs tee, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Specifikācija:

Bezšuvju: 1/2 ' - 24 ', metinātās: 24 '-96 ', biezums: SCH10-XXS

Kategorijas un materiālam:

Nerūsējošā tērauda: ASTM A403 WP304, 304L 316, 316L, 321.

Leģētais tērauds: ASTM A234 WP12, WP11, WP22, WP5, WP9, WP91.

Tērauda standarts:

ASME B16.9 ASME B16.25, MSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313.

Saistītās meklēšanas: cauruļu uzstādīšanai Tee, cauruļu tee, tee caurulei, 3 ceļu pāri Tee, Cross tee, vienāds Tee, tērauda vienāds Tee, nerūsējošā tērauda vienāds Tee, leģēta tērauda vienāds Tee, reduktoru Tee, tērauda reduktoru Tee, nerūsējošā tērauda reduktoru Tee, leģēta tērauda reduktoru Tee.


Pāri: Nerūsējošā tērauda precīzijas caurules

Nākamo: Nerūsējošā tērauda Sešstūrgalvas Bar