Reduktoru

Reduktoru
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Huitong īpašas tērauda Co Ltd ir slavenā Ķīnas reduktoru ražotājs un piegādātājs, aprīkots ar ražošanas rūpnīcu un uzņēmumu un kā profesionālu reduktoru eksportētāja un pārdevējs, mēs vienmēr ir sveikt Jūs nopirkt un vairumtirdzniecība augstas kvalitātes cauruļu reduktoru, cauruļu savienošanai, ekscentriskais reduktoru, koncentrisks reduktoru, tērauda cauruļu reduktoru no mūsu fabrikas.

Reduktoru mainās caurules izmērs ļauj sistēmas hidrauliskās plūsmas prasībām vai pielāgoties esošajiem cauruļvadiem dažāda lieluma. Reduktoriem ir parasti koncentriska ierobežotāju, bet ekscentrs reducētāja tiek izmantoti, kad nepieciešams saglabāt to pašu augšējo vai apakšējo-cauruļvada līmeni.

Htongsteel ir parādījusies kā vienas pieturas risinājumu vadošais jūsu reduktoru prasībām. Mēs esam viens no lielākajiem eksportētājiem & izplatītājiem reduktoru Ķīnā. Mūsu produkti ir plaši izmanto daudzās jomās, gan mājās, gan ārvalstīs. Katrai nodaļai ir lieliska vadība un pilnībā automatizēta ražošanas, lai piedāvātu mūsu klientiem vislabāko kvalitātes produktus un pakalpojumus, kas aicinājuma.

Produkti:

Koncentriska reduktoru, oglekļa tērauda CON reduktoru, nerūsējošā tērauda CON reduktoru, sakausējuma tērauda CON reduktoru, CON reduktoru, ekscentriska reduktoru, ECC reduktoru, ECC reduktoru oglekļa tērauda, nerūsējošā tērauda ECC reduktoru, leģēta tērauda Ecc reduktoru.

Izmērs:

Bezšuvju reduktora: 1/2" 24" piemetināti reduktora: 26 "-48".

Biezums: SCH20-SCH160

Materiāli:

ASTM A234WPB, WPC, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70

Standarts:

ANSI, ISO, JIS, DIN, BS, GB

Related meklēšana: cauruļu reduktoru, cauruļu ierobežotāju, ekscentriskais reduktoru, koncentrisks reduktoru, tērauda cauruļu reduktoru.


Izmeklēšana