Reduktors

Reduktors

Materiāli: ASTM A234WPB, WPC, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70

Huitong Special Steel Co, Ltd ir vadošais Ķīnas reduktoru ražotājs un piegādātājs, kas ir aprīkots ar ražīgu rūpnīcu un uzņēmumu, un kā profesionāls reduktoru eksportētājs un pārdevējs, mēs vienmēr priecājamies jūs iegādāties un vairumtirdzniecībā iegādāties augstas kvalitātes cauruļu reduktorus, cauruļu reduktorus, ekscentriskus. reduktors, koncentrisks reduktors, tērauda cauruļu reduktors no mūsu rūpnīcas.

Reduktors ļauj mainīt caurules izmēru, lai izpildītu sistēmas hidrauliskās plūsmas prasības, vai arī pielāgoties esošajiem dažāda izmēra cauruļvadiem. Reduktori parasti ir koncentriski reduktori, bet ekscentriskus reduktorus izmanto, ja tie nepieciešami, lai uzturētu to pašu caurules augšējo vai apakšējo līmeni.

Reduktors

Htongsteel ir kļuvis par vienas pieturas risinājumu vadošo nodrošinātāju visām jūsu reduktora prasībām. Mēs esam viens no lielākajiem reduktoru eksportētājiem un krāvējiem Ķīnā. Mūsu produkti ir plaši izmantoti daudzās jomās gan mājās, gan ārvalstīs. Katrai nodaļai tiek piemērota nevainojama vadība un pilnībā automatizēta ražošana, lai mūsu klientiem piedāvātu vislabākās kvalitātes produktus un ātrus pakalpojumus.


Reduktors【Produkti】

Koncentriskais reduktors, oglekļa tērauda CON reduktors, nerūsējošā tērauda CON reduktors, leģētā tērauda CON reduktors, CON reduktors, ekscentriskais reduktors, ECC reduktors, oglekļa tērauda ECC reduktors, nerūsējošā tērauda ECC reduktors, leģētā tērauda Ecc reduktors.


【Izmērs】

Ārējie diametri: Bezšuvju reduktors: 1/2 ”- 24”, metināts reduktors: 26 ”- 48”.

Biezums: SCH20 - SCH160


【Materiāli】

ASTM A234WPB, WPC, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70


【Standarta】

ANSI, ISO, JIS, DIN, BS, GB

Saistītā meklēšana: cauruļu reduktors, cauruļu reduktori, ekscentriskais reduktors, koncentriskais reduktors, tērauda cauruļu reduktors.Laipni lūdzam nosūtīt mums jautājumus, labākais piedāvājums drīz tiks nosūtīts jums.

Pāri: 45 grādu elkonis

Nākamo: Krusts