Reduktors

Reduktors

Huitong Special Steel Co, Ltd ir slavens Ķīnas reduktors ražotājs un piegādātājs, kas aprīkoti ar produktīvu rūpnīcu un uzņēmumu un kā profesionālu reduktoru eksportētājs un pārdevējs, mēs vienmēr esam laipni aicināti iegādāties un vairot augstas kvalitātes cauruļu reduktoru, cauruļu reduktorus, ekscentriskos reduktors.

Huitong Special Steel Co, Ltd ir vadošais Ķīnas reduktors ražotājs un piegādātājs, kas aprīkoti ar ražošanas rūpnīcu un uzņēmumu un kā profesionālu reduktoru eksportētājs un pārdevējs, mēs vienmēr esam laipni aicināti iegādāties un vairot augstas kvalitātes cauruļu reduktoru, cauruļu reduktorus, ekscentriskos reduktors, koncentrisks reduktors, tērauda cauruļu reduktors no mūsu rūpnīcas.


Samazinātājs ļauj mainīt cauruļu izmērus, lai tie atbilstu sistēmas hidrauliskajām plūsmas prasībām, vai pielāgotu esošajam cauruļvadam, kas ir dažāda lieluma. Reduktori parasti ir koncentriski reduktori, bet ekscentriskie reduktori tiek izmantoti, ja nepieciešams, lai saglabātu to pašu augšējo vai apakšējo caurules līmeni.


Reducer


Htongsteel ir kļuvis par vienas pieturas risinājuma sniedzēju visiem jūsu reduktoru prasībām. Mēs esam viens no lielākajiem eksportētājiem un krājumu Reducer Ķīnā. Mūsu produkti ir plaši izmantoti daudzās jomās gan mājās, gan ārzemēs. Katrs departaments ir pilnīgi vadīts un pilnībā automatizēts, lai mūsu klientiem piedāvātu labākos kvalitātes produktus un ātrus pakalpojumus.


Reducer【Produkti】

Koncentriskais reduktors, oglekļa tērauda CON reduktors, nerūsējošā tērauda CON reduktors, sakausējuma tērauda CON reduktors, CON reduktors, ekscentriskais reduktors, ECC reduktors, oglekļa tērauda ECC reduktors, nerūsējošā tērauda ECC reduktors, sakausējuma tērauda Ecc reduktors.


【Izmērs】

Out Diameters: bezšuvju reduktors: 1/2 ”- 24”, metinātais reduktors: 26 ”- 48”.

Biezums: SCH20 - SCH160


【Materiāli】

ASTM A234WPB, WPC, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70


【Standarta】

ANSI, ISO, JIS, DIN, BS, GB

Saistītā meklēšana: caurules reduktors, caurules reduktori, ekscentriskais reduktors, koncentrisks reduktors, tērauda cauruļu reduktors.Jūs esat laipni aicināti nosūtīt mums pieprasījumus, labākais piedāvājums jums tiks nosūtīts drīz!

Pāri: Nerūsējošā tērauda bezšuvju cauruļu

Nākamo: Pāri